12 Ekim 2013

Superonline Müşteri Hizmetleri Sürekli Kampanya Bilgisi Vermek İçin Arıyor!

Superonline bir yerden benim telefonumu bularak zaten kişisel bilgilerimizi etik olmayan bir yolla bir şekilde elde etmişler. Kaç gündür beni telefonla arıyorlar. Siz internet kampanyamız hakkında bilgilendirmek için arıyoruz diyorlar. Hayır teşekkür ederim diyorum. Benim internetim TTNET değiştirmeyi düşünmüyorum diyorum. Her seferinde başka bir kişi arıyor. Yemin ediyorum gerçekten yeter artık. Yeter artık aramayın dedikçe arıyorsunuz. Sizin bu yaptığınız resmen tacizden başka bir şey değil.

Hasan 81 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 13 Ekim 2013

    Anında ilgilendiler, problemimi samimiyetle çözüme kavuşturmak için emek gösterdiler, ve en önemlisi de sözlerinde durup artık armadılar. Dürüst davrandığınızdan ötürü teşekkür edrim.

  • Superonline Temsilcisi12 Ekim 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön