20 Mart 2015

Superonline Müşteri Hizmetleri Sıfır.

Biz E-Ticaret yapan bir firmayız. Turkcell Superonline kullanıyoruz ve 2 gün önce internetimiz kapandı. Saatlerce Superonline müşteri hizmetlerine sorunumuzu anlatmamıza rağmen bize tek söyledikleri 48 saat içerisinde çözeceğiz. Ben bu kadar müşteri hizmetleri sıfır, ciddiyetsiz başka bir firma daha tanımadım. İşimi çok yüksek zarara uğrattılar daha 2 gün önce açtığım arıza kaydını bulamıyorlar. Hemen T*** geçiş yapacağım ve bana Superonline hizmetini soranlara uzak durun diyeceğim.

Gurcay 296 Okunma

Cevaplar

  • Gurcay24 Mart 2015

    1 hafta geçti ve hala Superonline koni ile ilgili çözüm bulamadı. Daha benim arıza kayıdımı bulamıyor. Bu süre zarfında tabii ki TTNET aboneliği yaptım. 1 haftalık maddi ve manevi kaybımı Superonline nasıl ödeyecek? Siz siz olun sakın Superonline kullanmayın, benim gibi ekmek paranızdan bile olursunuz gene de karşınızda bir muhatap bulamazsınız.

  • Gurcay20 Mart 2015

    Konu ile ilgilli arandım ve sorunun hemen çözüleceği bildirildi ve saatler geçti hala bir çözüm yok. Superonline kullandığım için bin pişmanım, kesinlikle kimseye önermiyorum. Superonline beni ciddi bir maddi zarara uğrattı. Bunu söylememe rağmen bana destek olmadan sadece konu ile ilgilendiklerini söyleidler. Artık konuyu tüketici mahkemesine bildireceğim. Bu kadar ilgisiz bir şirket olamaz.

  • Superonline Temsilcisi20 Mart 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön