Superonline Müşteri Hizmetleri Kilitlenmiş Çözüm Yok.

Mehmet Ali S. |

22.02.2016 tarihinde internet bağlantım koptu, uzun müddet gelmedi. Modemi sıfırladım, yeniden başlattım olmadı. Gece saat 02:30 gibi müşteri hizmetlerini aradım 20 dk hatta kalmama rağmen cevap alamadım ve aramayı kapattım. Sonraki gece 23.02.2016 tarihinde benzer problemden dolayı saat 01:45 sıralarında yine müşteri hizmetlerini aradım problemi anlattım. Aldığım cevap çok ilginçti "Ekranda hata alıyorum altyapı çalışması var" denildi. Ekran hatası ile altyapı çalışması nasıl aynı cümlede kullanıldı bilmiyorum. İkisinin farklı şeyler olduğunu söyledim. Sonra başka bir müşteri temsilcisine aktarmasını istedim. Diğerlerinde de aynı hatanın olduğunu söyledi. Ben de " şu an Superonline müşteri hizmetleri kilitlendi arıza var müşterilerine hizmet veremiyor öyle mi diye sordum" aldığım cevap "malesef" oldu. Teşekkürler Superonline hizmet kaliteniz çağrı hizmetleriniz gerçekten tartışılmaz.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  16:50

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.02.2015 16:50’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 23 Şubat
  09:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE