Superonline Müşteri Hizmetleri İşi Yokuşa Sürüyor!

Göksel K. |

2 yıllık sözleşmem bitmeye yakın bana başka bir tarife önerdiler. Fakat evimde telefon ve televizyon olmadığını belirttiğim halde bana önerdikleri tarife de TV box ve telefon hattı da dahil ettiler. Halbuki aynı kampanyanın fiber üçlü adı altında bana daha da uyan paketini bildirmediler. Sözleşmeyi okumaya fırsat vermeden görevli gitti ve kopyasını bana vermedi. 1 saat sonra durumu fark edip Superonline çağrı merkezini aradığımda 1 saat beni tüm birimlerine yönlendirip oyaladılar. Tarife geçişini yapmamak için oyaladılar. En son biz size geri dönüş yapacağız dediler fakat geri dönüş sağlanmadı. Yasal sürem bitmeden sözleşmeyi feshetmek ve bana uygun olan diğer pakete geçmek istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Göksel K.
  26 Aralık
  22:27

  Evet aradım 2 gün önce "hemen sorunu çözüp size 1-2 saat sonra döneceğiz" diyeli 36 saat geçti hala bir geri dönüş olmadı. o yüzden sizin "en kısa sürede" iletişimden kastınız ne kadar büyüklükte bir zaman dilimi merak içerisindeyim.

 • 26 Aralık
  14:17

  Müşterimizin kampanya probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE