Superonline Müşteri Hizmetleri İle Teknik Servis Bayi Arasındaki İletişimsizlik!

Erdinç A. |

Ben yaklaşık 3 yıldan beri Superonline kullanıcısı olarak bu zamana kadar kalitesinden ödül vermeyen bir kurum olarak gördüm. Şu 2 günde her şey değişti ve benim arıza mı müşteri hizmetleri kaydımı, servis bayisine göndermedikleri için 2 günden beri internet arızası yaşıyorum.

Aradık sizi ulaşamadık diyorlar öyle bir şey yok. Böyle bir şey başıma gelir diye üstüne bastıra bastıra söyledim onlara saat de verdim 18:30 - 20:00 arası evde olacağım kesin bekliyorum sizleri diye not yazdırdım. Bunu hiçbir şekilde kabul etmiyorum ama ben bugün servisi evime yönlendirilmesini yaptırdım. Müşteri hizmetlerinin yapması gerekeni, ben kendim yaptım. Müşteri hizmetleri işini yapmıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  14:48

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 09.07.2015 14:48 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun hakkında müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 09 Temmuz
  14:30

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE