08 Ekim 2016

Superonline Müşteri Hizmetleri Cevap Vermiyor!

Superonline abone olduktan sonra taşındım birkaç aydır kullanmıyordum, kullanmadığım süre içindeki faturaları ödedim, her şeyden önemlisi cihazı teslim ettiğim halde 435 TL fatura çıkarılmış!Defalarca müşteri hizmetlerini aradım cevap veren yok 8 dk bekletiyorlar.
Daha sonra abonelik için başka numarayı aradığımda hemen müşteri temsilcisi çıkıyor. Şikayet kısmından neden çıkmıyor bu temsilci.Ben cihazı teslim ettim faturamdan düşülerek aboneliğimin de iptalini istiyorum.Superonline'a bu ucuz şirket politikasını hiç yakıştırmadım! Yakında uluslararası şirket açacağım ve internetim Superonline olmayacak. İnsanlarla dalga geçmeyin lütfen!

Esma 29 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi11 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 11.10.2016 14:04’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Esma 08 Ekim 2016

    Sizler özür mahiyetinde arayacağınıza hala başka numara verip aramamızı istiyorsunuz. O zaman diğer numarayı neden vatandaşa verip 8-10 dakika telefon. Da bekleniyorsunuz? Bu da soygunun diğer adı sanırım. Ucuz şirket anlayışı... İade ettiğim halde fatura yüklüyorsunuz bayilerinizle iletişimi sağlayamamanızın suçu ben değilim. Aranmayı bekliyorum!

  • Superonline Temsilcisi08 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön