Superonline Müşteri Hizmetleri Bilgi Vermede Yetersiz.

Pelinsu T. |

İnternet aboneliğimi nakil işlemi yaptım. Müşteri temsilcileri 15 gün boyunca beni oyaladı. Her seferinde T*** T***'dan red gelmiş, aramışlar açmamışsınız deyip işlemimi yeniden başlattılar. Beni arayan soran olmadığı halde. Aslında T***T*****'dan red gelme sebebi taşındığım adreste T*****T*****'a ait yeteri sayıda port olmamasıymış. Bunu ben 15 günün sonunda takım lideri E****B***'le 28 dk görüşüp kavga gürültü koparınca arayıp söylediler. Aboneliğimi iptal ettirmem gerektiğini belirttiler. Kurumsallık sıfır. Müşteri memnuniyeti sıfır. Müşteri temsilcilerinin bilgi verebilme yeteneği sıfır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Şubat
  08:30

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 30.01.2016 tarihinde görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 21 Ocak
  13:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE