Superonline Müşteri Hizmetleri!

Meryem Ş. |

Superonline ağustosta abone olduk. Abonelikten sonra 10 gün çalışmadı. Arıza var zannedip Türk Telekom'a gittik onlarda Superonline yönlendirdi tekrar. Tabi bu süreçte biz ticari bir işletme olduğumuz için kullanamadık o yüzden iptal ettirmeye karar verdik ama ne mümkün.

Tam 5-6 aydır faturayı boşuna ödüyoruz kullanmadığımız halde iptali için faks çekin ve modemi gönderin dediler modemi gönderip 5 kere faks çektik. Ama hala gelmedi diyerek umursamaz tavırlar sergileniyor. Çok mağdur olduğum gibi 6 aydır ödediğim faturada cabası artık usandım. Bu duruma bir çözüm bulunursa artık çok sevineceğim. Ayrıca müşteri hizmetlerinin tüketiciyle ilgilenme ve bilgilendirme durumu sıfır.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ocak
  14:07

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 28.01.2015 11:55 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yararlandığı kampanyanın iptal koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE