09 Nisan 2013

Superonline Mükerrer Ödememi Geri Alamıyorum!

15 Ocak'ta yanlışlıkla mükerrer ödediğim 150TL'lik tutarı Turkcell Superonline'dan 4 aydır geri istiyorum. (belgesi ekte) Ancak hala geri ödemediler. Müşteri temsilcilerine derdimi anlatırken ödediğim cep telefonu faturaları da cabası. Her aradığımda yeni form açılıyor! Geri ödemesinin 3 hafta içinde yapılacağı söyleniyor.

Defalarca arandım ve aradım. Hala ödememi geri alamadım. ben onların faturalarını bu kadar zaman ödemesem önce internetimi keser sonra beni dava ederlerdi. Ama sözleşmelerle bağladıkları için ayrılamıyorum da!150 TL'lik tutarın ve Superonline'ı aradığım telefon ücretinin Turkcell (53264022**) hattımdan belirlenip, toplamının bana geri iadesini talep ediyorum.

Aslı 43 Okunma

Cevaplar

  • Aslı12 Nisan 2013

    08.04.2013 tarihinde benim arayıp onlara ödememin gelmediğini söylediğim ve onların 'tekrar' dosya açıp biz size geri döneceğiz bilgisi verildiği bir görüşme olmuştur. Detay dedikleri bundan ibarettir. Şu an itibari ile hala problemim çözülmemiştir. Aslında söylemek istediğim tam da budur. Aradığım sayının haddi hesabı kalmamıştır. Kendilerine e-mail atıp durumu da bildirmiştim. Ancak hala bize ulaşabilirsiniz diyorlar. Durumu çözmeye niyetli olmayan bu firmayı, benim daha ne kadar arayıp bu konuda yalvarmam gerek bilemiyorum.

  • Superonline Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 08.04.2013 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön