Superonline Modemim Arızalı Sorun Giderilmiyor!

Özer Ş. |

Modemin 3. arızası ve o kadar mağdurum ki anlatamam. İstanbul kazan ben kepçe elimde modemle bayi arıyorum. Modem yok yada bayi kapanmış Bakırköy'deki kapanmış, Florya'ya gönderiyor orası inşaat içerisinde ustalar çalışıyor, Beylikdüzünü arıyorum modemi değiştirmek için telefonu açan yok. Sürekli bağlantı problemi yaşıyordum.

Ayrıca çalışan bir insanım ve yalnız yaşıyorum saat 6'ya kadar açık olduklarını söylüyorlar 2 gündür uğraştığım yeter artık. Avcılarda Turkcell bayisine gittim elimizde modem yok diyorlar başka bir sürü yerde bu hep aynı. Telefonla arayarak yada 0850 222 02 **'den kimse bana yardımcı olmadı.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özer Ş.
  13 Ağustos
  14:54

  Bayram tatili bitti diye dun aradim gene tamam tamam beyfendi dediler hala arayan soran yok
  Bu kadar ariyor yaziyorum tüh kalibiniza diyorum 20 gun oldu ayni

 • Özer Ş.
  08 Ağustos
  09:53

  Ayrica eve iki adam geldi o esnada internetim vardi onlar isi duzeltecegine ne yaptilarsa internetim hepten gitti ustune ustuk bahane ariyorlar isi cozemediler ya kablolarda ek varmista vs. Ben aylardir kullaniyorum hic bir sorunum yoktu hic ellenmeyen kablolar duvardan dolasiyor simdi mi sorun cikti, isi cozemiyorlar modem arizali deyip duruyorlar 4. Modem olacak saka gibi.
  Bir yonetici sesimi duysun ben iptal edecegim bu aboneligi bes kurusta odemem

 • 06 Ağustos
  11:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Özer Ş.
  05 Ağustos
  11:08

  ısrarla yaznaya devam edeceğim bakın kaçıncı gün oldu hala internetim yok, bu kadar vurdumduymazlık olmaz, hakkımı helal etmiyorum size müşteri memnuniyeti benden yana size sıfır. Arıyorum sinyal yok görüyoruz diyolar ama biz burdan ekip yönlendiremiyortuz müdahele edemiyoruz diyorlar o zaman benim problemimi kim çözecek acaba onu merak ediyorum. TT nete iletiyoruz diyorlar ve onlardan aldıkları cevap sinyalde sıkıntı yok şeklinde o zaman ben neden internete bağlanamıyortum.

  YAKLAŞIK 6 GÜNDÜR İNTERNETE GİREMİYORUM LULLANMADIĞIM GÜNLERİN FATURASI KESİLMESİN BARİ BU İNSANLIĞI YAPIN...