16 Ağustos 2013

Superonline Modemi Teslim Etmeme Rağmen 150 TL Fatura Gönderildi!

Superonline hizmetimin aniden kesilmesi üzerine , teknik ekip çağrısı yaptım ama ne yazık ki tüm gün evde beklememe rağmen , evde olmadığımı iddia edip sorunum çözülmedi. İptal ettim, hattı
kapattım bu sefer de taahhütünüz var erken kapatamazsınız denildi aylarca kullanmadığım hizmet için para ödedim. modemi Kanyon TİM'e teslim ettim, teslim edilmedi uyarısı geldi. Aradım tamam sorun yok sistemsel hatadır denildi, şimdi de modem parası faturası gönderilmiş. Şimdiye kadar ödediklerim yetmedi mi?

Zübeyde 176 Okunma

Cevaplar

  • Zübeyde10 Ekim 2013

    Şikayetimden kısa bir süre sonra denildiği gibi Superonline'dan arandım, sorunumun araştırıldığını ve yatırdığım paranın hesabıma geri yatırılacağı belirtildi. IBAN numaralarım alındı. Yaklaşık 1 ay geçmesine rağmen hesabıma yatırılmadığını görünce tekrar müşteri hizmetlerini aradım, ödeme sisteminde sorun olduğunu bildirip, tekrar hesap bilgilerim alındı. Üzerinden haftalar geçti halen ödeme yok, tekrar aradığımda işleme alınacağı bilgisi verildi. Halen bir ödeme yok. Ödeme sisteminde sorun olursa, hiçbirşey yapmamak yerine müşteri aranarak bilgilerinin doğrulanması istenebilir. Ayrıca, en azından konu ile ilgili şikayet geldiğinde işlem yapılabilinir. Hizmet verememenize rağmen(teknik sorunları çözemediniz), taahhüt verdiniz denilerek Fatura kesme konusunda ısrarcı olunurken, geri ödeme konusunda "eylemsiz" kalmanızı "kurumsal kimliğinize" yakıştıramadım.

  • Zübeyde22 Ağustos 2013

    Superonline yetkilisi Turkcell Bayisinden teslim ettiğime dair evrağın gönderilmesi durumunda faturayı iptal edeceklerini bildirdiler. Kanyon Turkcell bayisine gittiğimde ise artık superonline'a hizmet vermediklerini bu nedenle sistemlerinin olmadığını ve teslim ettiğime dair kontrol yapamayacaklarını belirttiler. modemi superonlina gönderdiğinize dair bir teslim tutanağı sorduğumda ise bunların da sistemden yapıldığını ve bana bir döküman veremeyeceklerini ilettiler, sorunumu superonline ile çözmeliymişim. Lütfen çözüm bulun, hizmet almadan ödediğim bunca tutardan sonra bu faturayı da ödemeyi kesinlikle kabul etmiyorum.

  • Superonline Temsilcisi17 Ağustos 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön