Superonline Modem Virüsü!

Melda C. |

Evde kullanmakta olduğumuz Superonline modem nedeniyle tüm aletlerimize Trade Ad Exchange virüsü bulaştı. Hem Windows cihazlarımızda hem de mobil iOS ve Android cihazlarımızda herhangi bir browserdan bir internet sitesine giriş yapmaya çalıştığımız anda karşımıza internet sitesine ulaşımı engelleyen ve bizi direkt olarak başka bir siteye yönlendiren bir virüs çıkıyor.

İnternet hizmeti alamadığımız gibi müşteri hizmetlerini önerdiği şekilde tüm cihazlarımızın browser geçmişini ve önbellekleri temizledik ancak problem hala devam ediyor. Mobil cihazlarımızdan data kullanarak internete bağlanabiliyoruz, ancak Wi-Fi ağına bağlanarak bir internet sitesine giriş yapmaya çalıştığımız anda virüs tekrar geri geliyor.

Firmanın tarayıcı geçmişi temizlemekten daha işe yarar bir çözüm üretmesini ve acil dönüş yapmasını bekliyoruz.

Etiketler :

Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  09:57

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 13.06.2016 09:50’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 13 Haziran
  09:13

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE