Superonline Modem Kurulumu Yapmaya Gelmiyor...

Alper T. |

Daha önce Turkcell Superonline fiber internet kullandığım adresten taşındım. Taşındığım ilçede fiber altyapısı yokmuş. Mecburen ADSL internete geçmek zorunda kaldım. Turkcell Superonline yetkilileri eve kurulum yapmaya geldiler. Ancak dairenin içinde hat olmadığını ve bunu müşterinin elektrikçi çağırarak halletmesi gerektiğini söylediler ve gittiler. Kurulum için talepte bulunduğumda bu bilgiyi bana vermedikleri gibi, sonradan bu konuyla ilgili şikayet telefonu açtığımda, böyle bir bilgi vermek zorunda değiliz dediler. Neyse elektrikçi çağırdım, gelen elektrikçi evde internet hattı olduğunu söyledi. Tam 3 haftadır interneti bir türlü bağlanmadı.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Şubat
  16:34

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 24.02.2016 16:33’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 03 Şubat
  16:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE