Superonline Modem Kurulumu Yapıldı İnternet Yok!

Özcan B. |

19.09.2016'da yalın ADSL için başvuruda bulundum. 2-3 gün içinde İnternet bağlantısı vaat edildi. Home ofis işlerim olduğu için hiç düşünmeden kabul ettim. Ancak 9 gün sonra teknik ekip gelip kurulumu yapabildi ve sonuç olarak internet bağlantısı halen gelmedi. Ekip Telekom'un hattı aktif edilmediği için sorunun ondan kaynaklandığını söyledi.

Daha sonra arıza kaydı yaptığını işin, Telekom kalması durumunda bayağı bir uğraşacağımızı söylenildi. Sizin aranızdaki rekabet yüzünden biz mağdur oluyoruz. Bu şekilde daha kaç gün oyalanacağız? Çözün artık şunu ya ayıptır yaptığınız! Kendinizi bizim yerimize koysanıza biraz. Telefonda geçiştiriyorsunuz, Twitter'da, web sayfanızda, burada her tarafta geçiştiriyorsunuz ayıptır yahu...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  15:29

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 30.09.2016 15:29’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 29 Eylül
  13:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE