13 Ocak 2014

Superonline Modem Kalitesiz Yüzünden Bağlantı da Kopma Sorunu!

Geçen perşembe 10.01.2014 tarihinde aboneliğim gerçekleşmiştir. Ancak kablosuz bağlantıda sürekli problem yaşıyorum. Modem takılırken ellerinde sadece tilgin marka modem olduğu ifade edilmiştir. Ancak kurulum yapıldığından beri sürekli kopma problemleri yaşıyorum.

Ayrıca, araştırmalarım neticesinde bu modem performansının son derece kötü olduğunu öğrendim. Modeminin acil olarak Huawei marka ile değiştirilmesini talep firmadan talep ettim. Ancak altyapınıza bu uygun tarzı yuvarlak kelimeler sarf ettiler. Kısacası ADSL bağlantım çok daha hızlıydı ve istediğim kalitede modem alma şansım olduğu için seçenek boldu. Firmanın dayattığı en kötü modemi kullanmak zorun mıyım?

Önder 619 Okunma

Cevaplar

  • Önder 16 Ocak 2014

    Firma tarafından tatmin edici açıklama yapılmadığı gibi müşteriye değer vermeyen bir firma izlenimine kapılarak aboneliğimizi iptal ettik.

  • Superonline Temsilcisi15 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 14.01.2014 18:17:53 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön