Superonline Modem İadesi Sorunu!

Ayşenazlı B. |

Digiturkle olan kampanyayla aldığım Superonline modemi Superonline bulunduğum ilçede hizmet veremediği için elimde açılmamış şekilde kaldı. İade için gittiğim Digiturk bayii kendilerinin alamayacağını belirtti. Superonline' ı aradığımda iptal istediğim için müşteri numaram kabul edilmediğinden ötürü temsilciye bağlanamadım. Yine oturduğum bölgede Superonline bayii bulunmadığı için modem elimde kaldı, adres gönderilmedi.

Bugün icra takibi olduğu ve eve icra gönderileceğini söyleyen bir hukuk firması tarafından arandım, hakarete uğradım, telefon yüzüme kapatıldı. Ardından sözleşmede adı dahi geçmeyen babam arandı ve aynı muameleye o da maruz kaldı. Şikayetçiyim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşenazlı B.
  06 Mayıs
  15:39

  Beni arayan \" yetkili \" kişi kendisinin hiçbir şey yapamayacağını belirtti. Avukata yönlendirdi. Problemin çözümü için yapıcı yaklaşım sağlanmadı. Çözülemedi.

 • 06 Mayıs
  15:19

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 06.05.2015 15:19:14 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 06 Mayıs
  12:19

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE