Muhammed Lütfü A. Teşekkür Mesajı

Benimle hızlıca iletişime geçerek sorunun çözümünü sağlayan Ezgi Hanım'a teşekkürlerimi sunuyorum...

Superonline Modem İade Yanıltması!

Muhammed Lütfü A. |

4 Ağustos itibariyle iptal ettirdiğim Superonline yalın ADSL ürün modemini yine aynı gün Aras Kargo vasıtasıyla Jade İletişim/Bursa adresine kargoladım. Kargoladığıma dair elimde evrakım mevcuttur. Buna karşın Superonline tarafından tehdit edilircesine, "modeminiz iade edilmemiştir, iade edilmeyen modemlerde modem ücreti faturanıza yansıtılacaktır" şeklinde mesajlar alıyorum. 6115231382*** no'lu Aras Kargo takip numarasını bilumum Superonline yetkilisine iade ediyorum. Olur da bizatihi kargoladığım ürünle ilgili faturalama işlemi sağlanırsa ben de şirketin ürün alımı yapılırken gerçekleştirdiği sözleşme usulsüzlüğü üzerinden yüklü bir tazminat davası açmak durumunda kalacağımı beyan ederim. Nedir bu usulsüzlük? Tarafıma sözleşme metni imzalatılmamış durumdadır. Superonline modemiyle ilgili sulh yoluna gitmek önceliğimdir. Herhangi bir problem yaşamayacağımı umuyorum.

Etiketler :

Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed Lütfü A.
  11 Ağustos
  14:24

  Benimle hızlıca iletişime geçerek sorunun çözümünü sağlayan Ezgi Hanım'a teşekkürlerimi sunuyorum...

 • 11 Ağustos
  14:24

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 11.08.2016 14:23’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 11 Ağustos
  14:13

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE