Superonline Modem Değişikliği Yapamayan Firma...

Yigit S. |

Turkcell Superonline ile 2 senelik yaptığım tahaut sonlarına doğru taşındım ve modem taşıma istedim. Modemimi değiştirmek zorunda olduklarını ve eski modemimi belirtilen adrese yollamamı istediler bende yolladım. 26.04.2016 tarihinde yolladığım modemi 27.04 tarihinde teslim alındığına dair Aras Kargo'dan bilgi aldım. Ancak bu modemi yollamadığım gerekçesi ile 28.04.2016 itibarı ile internet hızım 1 mphs ye düşürüldü ilk şikayetimi 5 Mayıs'ta yaptığımda sistemde modemi teslim almadığını iddia eden Superonline 16 Mayıs'a kadar almadığını iddia etti ancak 16 Mayıs'ta sistemde 27 Nisan'da modemin teslim alındığı bilgisi çıktı. Bunu ben 17 Mayıs günü aramasam öğrenemeyecektim normal bir insan gibi şimdi modemi aldığınızı gördüğünüze göre internet hızımı düzeltebilirsiniz dediğimde 72 saat beklemem gerektiği söylendi. Zaten 20 gündür hizmet alamıyorum bir de 72 saat beklememi söylüyorlar.

Etiketler :

Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mayıs
  15:32

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 18 Mayıs
  09:18

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE