25 Mart 2015

Superonline Modem Çok Eski.

Superonline'nın bize vermiş olduğum modem neredeyse 5 senelik. Sürekli kopmalar yaşanıyor ve 2-3 wireless bağlantısında kapanıyor. Defalarca ilgili şikayet yapılmasına rağmen, değişimi yapacaklarını söylemelerine rağmen aynı modemi kullanmak zorunda kalıyoruz!

Telefonla yapılan görüşmelerde internet fişini çekerek şikayet yapmamız gerektiği, servis gelene kadar internet tamamen yokmuş gibi davranmamız isteniyor! Kaç gün bu şekilde beklenecek?

Murat 198 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi26 Mart 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış,müşterimiz ile 26.03.2015 10:04:05 tarihinde aranarak görüşülmüştür.Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

  • Superonline Temsilcisi25 Mart 2015

    Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön