Superonline Memnuniyetsizlik...

Serlan K. |

İsmine güvenerek müşterisi olduğum Superonline hizmetlerinden aldığım hizmet karşında memnuniyetsizlik yaşamakta ve buna rağmen sorunum 2 aydır hala çözülememekte. Gerek sözlü gerek yazılı şikayette bulunmama rağmen hiçbir şekilde hizmet kalitesi alamadım. Adres değişikliğimden dolayı başvuru yapmama rağmen nakil işlemim 2 ayı geçkin bir sürede daha gerçekleşmedi. Son derece vurdum duymaz tavırlarıyla sürekli işleminiz en kısa sürede tamamlanacak bilgisi verilmesine rağmen, hala internet hizmetim bağlanmadı. Superonline müşterisi olmaktan ve aldığım hizmetten memnuniyetsizlik yaşamakta ve bu durumdan hem mağdur hem de şikayetçiyim. Bir müşteri bu kadar mı mağdur edilir. Durumu bilgilerinize sunarım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serlan K.
  26 Şubat
  16:33

  Sayın Superonline yetkilileri tarafıma geri dönüşüm saglanması sorunumun giderilmesi anlamına gelmiyor. Evime 4 defa turc telocomdan yetkili arkadaşlar geldi alt yapı saglayıp sinyal aldıklarını söylediler ancak sorunun süperonlin tarafından yaşandıgını söylediler. 4 ay oldu hala int hizmeti alamıyorum bu nasıl bir hizmet verme anlayışı lütfen bana bunu acıklayıp daha ne kadar mağdur edilecegimin bilgisini verir misiniz

 • 25 Şubat
  11:23

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Serlan K.
  22 Şubat
  12:30

  yaşadıgım bu kadar probleme rağmen aylar geçmesine rağmen sorunum hala giderilmedi. Evime turk telecomdan görevli arkadaşlar gelip ınt hizmetimi aktif hale getirdiler ancak acmıs oldukları ınt tekrar gitti ve hala int hizmeti alamıyorum. Bir müşteri olarak sizde daha ne kadar bekleyebilir yaşadıgım bunca sorun karşısında

 • 23 Ocak
  09:37

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 22.01.2016 22:35'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 22 Ocak
  09:21

  Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE