21 Ekim 2016

Superonline Mantıksız Uygulama!

24 aylık taahhütümüz bitmek üzere. Bugün saat 10:20 de müşteri hizmetleri aradı aboneliğiniz aynı şartlarda aynı fiyat üzerinden devam edecek 24 ay taahhüt ile dedi bizde kabul ettik. Aboneliğimiz 100mbps hız 250 GB AKK + konuştukça öde ev telefonu + TV plus ev eğlence paketi.

Bunun üzerine müşteri temsilcisine TV plus kutumuzu yeni 4K kutu ile değiştirmek istediğimizi söyledim, o da bu durumu teknik birim ile görüşün onlar halleder dedi. Konuşmalarımız kayıt altındadır, inceleyebilirsiniz. Bunun üzerine saat 10:24'te teknik birim ile görüştüm onlar kutu değişiminin mümkün olmadığını söyledi. Ben ise bunun mantıksız olduğunu gerekirse ekstra ücret ödeyerek bu yeni 4K kutudan istediğimi söyledim. Yine olumsuz cevap verdi.

Sayın yetkili; bu mantıksız durumun düzeltilmesini tarafıma yeni 4K kutu ve sık sık kablosuz bağlantısı kopan modemin yenisi ile değiştirilmesini rica ediyorum.

Erol 166 Okunma

Cevaplar

 • Erol03 Kasım 2016

  Sonuç bir metre ötesine bile kablosuz yayın yapamayan modem değişti. Fakat asıl sorun can sıkıcı olmaya devam ediyor. TV plus 4K kutu isteğim geri çevrildi. Oysa ki bazı tanıdıklarıma normal ücret üzerine 5 TL ilave edilerek verilmişti. Bana niye verilmiyor hala anlayabilmiş değilim. Mevcut TV plus kutusu çok yavaş ses açmak istesem gecikmeli yanıt veriyor kanal değiştirsem bazen 3-4 saniye sürüyor ara sıra donuyor ara sıra kendini resetliyor en kötüsü de görüntü kalitesi HD yayınlar bile berbat SD yayınlar ise çamur derler ya. Gelen servis arkadaşlar ilgili, yardımcı olmakta istiyorlar 4K kutu değişir diyorlar tamam deyince ana merkezi arıyorlar fakat oradan olumsuz yanıt geliyor onlar da şaşırıyorlar neden bana 4K kutu vermediklerine. Yazık TV plus 24 aylık abonelik boyunca kenarda duracak D-Smart a devam. Hiç memnun değilim bana karşı bu tutumlardan. Gerçekten yazıklar olsun.

 • Erol28 Ekim 2016

  Beni 12:00 18:00 arası arayabilirsiniz. Yalnız şunu bilin ki bugün beni arayan olmadı. Telefonum açık ve çağrılarda aramanız görünmüyor.

 • Superonline Temsilcisi28 Ekim 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz

 • Erol24 Ekim 2016

  Bugün yapılan teklifte sonuç yine mantıksız. 4K kutu alabilmem için internet kotamın 250 GB tan 150 GB ta düşmesi gerekiyormuş 100 GB kotayı satın almak ta 20 TL yani 4K kutunun bana maliyeti +20 TL olacak mış. Sizce mantıklı mı? Superonline çalışanı bir yetkili ile bu mantıksızlığı tartışmak isterdim. Sonuç olarak kabul etmedim Tabi ki. Neyse ki servis gelip sorunlu modem ve eski tvplus kutusunu inceleyecek.

 • Erol23 Ekim 2016

  Aradan 48 saat geçti hala mantık dışı duruma çözüm bulunamadı. İsteğim sadece sorunlu Turkcell TV plus kutusunun yeni çıkan 4K kutu ile değişimi. Üstelik ekstra ücret vermeye hazırım.

 • Erol21 Ekim 2016

  Şaşkınım, bugün saat 11:00 de bu platforma şikayetimi yazdım, saat 11:24 te cevap geldi. Gerçi sonuç henüz belli değil ama çok hızlı bir ilgi var Superonline müşteri hizmetlerinde. Umarım cevap ta memnuniyetsizliğimi giderecek şekilde olur. Gelişmeleri buradan bildireceğim.

 • Superonline Temsilcisi21 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön