15 Mayıs 2015

Superonline Mail Hesabıma 15 Gündür Erişemiyorum!

Superposta.com mail hesabımıza 15 gündür eşim ve benim ayrı ayrı hesaplarımızdan erişemiyoruz. Yıllardır kullandığımız ve adres defterimizde kayıtlı olmayan mail hesaplarını da içeren mail hesaplarımıza herhangi bir uyarı yapılmadan "bu hesap durdurulmuştur" şeklinde bir uyarı sayfası ile ulaşamamaktayız. İlgili kurumun hiç değilse hesaplarımızda kayıtlı adres ve saklamış olduğumuz önemli notları içeren maillerimizi başka mail hesabımıza aktarması için nasıl bir yol izlememiz gerektiğini bildirmesi gerekirdi diye düşünüyoruz.

Hatice 515 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi26 Mayıs 2015

  "“Turkcell Superonline ailesi olarak iletmiş olduğunuz memnuniyet için teşekkür ederiz. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru, öneri ve talebinizi 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE”"

 • Hatice'nin Teşekkür Mesajı26 Mayıs 2015

  Teşekkürler...

 • Hatice'nin Teşekkür Mesajı26 Mayıs 2015

  Turkcell Superonline mail hesabımdaki bilgilerimi alabilmem için hesabımı geçici olarak aktif hale getirerek problemimi çözdüğünden dolayı müşteri hizmetlerine teşekkür ederim.

 • Superonline Temsilcisi15 Mayıs 2015

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış,müşterimiz ile 15.05.2015 17:17 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

 • Superonline Temsilcisi15 Mayıs 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön