Superonline Mağduriyeti...

Berati A. |

5**** numaralı hattın sahibiyim. 07.09.2016 tarihinde "dört dörtlük paket" leriniz den birine geçtim. Bir gün sonra mevcut internet sağlayıcım T*** ev internetimi inanılmaz bir hızda kesti ve/veya hattın alt yapısını hazırladı. Ve şu tarih (27.09.2016) itibarı ile tarafınızdan henüz bağlantı oluşturulmadı. Bu süre zarfında da evimde internet yok tabi. Defalarca kez (30'ar, 40'ar dakika görüşmeler) müşteri hizmetlerinizle (gerek Superonline gerekse Turkcell ile görüşmeler yaptım). Superonline Turkcell'e aktarıyor Turkcell, Superonline'a aktarıyor. Pinpon topu gibiyiz. Eyvallah. Yok adresimi yanlış yazmışlar, yok bilmem ne olmuş, hep bahane. Müşteri temsilcileri sürekli bağlantı yapacak firmalara mail atıyorlar, atıyorlar, atıyorlar, iyi atıyorlar. Verdiğiniz bu hizmetten dolayı sizi takdir ve tebrik ediyorum.

Etiketler :

Teknik Servis Hizmet Kusuru Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berati A.
  21 Ekim
  09:56

  Neyin bilgilendirmesi yaptınız? 1-2 ay olmuş, utanmadan hala ekiplerimize yönlendirelim diye ısrar ediyorsunuz. Müşteri temsilciniz (?) ile 15 dakika görüştük belki 20 kere "dilerseniz tekrar sizi ekiplerimize yönlendirebiliriz" dedi. Bu ne samimiyetsizlik?
  Bir de utanmadan 18-10-2016 12:46'da 0850 706 12 22 'dan konudan habersiz olduğu aşikar olan müşteri temsilciniz arıyor. "Size ev interneti paketlerimizden bahsetmek istiyorum... Vs" diyor. Ya utanmıyor musunuz? 2 ay olmuş müşterinin internetini bağlamamışsınız, sonra komedi gibi internet paketi satmak istiyorsunuz.

 • 21 Ekim
  08:19

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 02.10.2016 16:17’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 28 Eylül
  10:53

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Berati A.
  28 Eylül
  10:46

  Fiber hızında (?) Dört Dörtlük (?) tarifelerin keyfini bana günlerdir
  yaşattığınız için ayrıca teşekkür ediyorum.
  Ayrıca mağdur olmuş olmanın verdiği olağanüstü hazzı da yazmaz isem olmaz.

  Neydi Slogan: Turkcell'le bağlan HAYATA
  Neydi Slogan: Superonline Işık Hızında İnternet

  Müşteri Memnuniyet Politikanız: Müşteri isteklerini açık, şeffaf, hızlı,
  ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. ​

  Müşteri Vaadiniz: Turkcell olarak, müşterilerimizi daima rahat ettirmek,
  hayatlarını kolaylaştırmak ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için
  var gücümüzle çalışıyoruz. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerle her bir
  müşterimize Turkcell’li olmanın ayrıcalıklarını her an yaşatacağımıza söz
  veriyoruz.

  Evet Size Katılıyorum.