Superonline Mağdur Etti.

Barış S. |

Metronet kullanıyorum. Superonline'a geçtiğinden beri bir sürü problem yaşadım. Önce haber vermeksizin 55 TL olan faturayı 130 TL'ye çıkarttılar ardından bu durumu kabul etmeyerek bir de iptal talebini tekrar onay araması yapmalarına rağmen halen kesmediler.

Bunun yanı sıra fatura göndermedikleri için yasal yollara başvurmak üzere son iki fatura ekstre istedim fakat malesef ki bununla ilgili bir sonuçta yok. Metronet kendi bünyesinde çalışırken çok daha fazla hizmet ve ciddiyet vardı ancak Superonline bu ciddiyeti ortadan kaldırmış ve insanları mağdur etmeye başlamış gözüküyor. Acilen problemlerimin çözülmesini gerekli ilgi alakalının gösterilmesini istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Kasım
  11:23

  Müşterimizin iptal talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  "Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,"
  TURKCELL SUPERONLINE