Superonline Mağdur Etti.

Halime M. |

Nakil işlemi başvurusu sonucu yeni adreste fiber altyapı olmadığından müşteri hizmetleri ile görüşülerek cayma hakkına sahip olduğumuz ve fax çekmemiz gerektiği söylendi. 1 hafta her gün fax çekmemize rağmen bir türlü kendilerine faxı ulaştıramadık ve bayiye yönlendirildik bayii de altyapı olmadığından dolayı cayma hakkına sahip olduğumuzu söyleyerek iptal talebini gerçekleştirdiğini söyledi.

2 gün sonra müşteri hizmetleri bizi arayıp böyle bir hakkımızın olmadığını ve 400 tl bedel ödememiz gerektiğini söyledi. Üyeliğimizin kalan 10 ayını yalın olarak devam etmek istediğimizde ise tekrardan 24 aylık taahhüt yapmamızın zorunlu olduğunu söylediler.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halime M.
  22 Eylül
  15:39

  müsteri hizmetlerindeki her birim farklı bılgı verıyor. Birimler arasında büyük bir iletişimsizlik problemi var. Gönderilen e postaları geçerli saymıyorlar çektiğimiz faxlar ulaşmıyor. iptal etmemek için bütün zorlukları önünüze seriyorlar. Şikayete verilen cevap kadar bize de hızlı dönüs saglanacak mı cok merak edıyorum.

 • 22 Eylül
  15:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE