Superonline Mağdur Ediyor.

Eray B. |

Geçtiğimiz ay telefon hattı üzerinden iletişime geçerek Superonline'a transfer işlemlerimi başlattım. Bu aşamada Superonline çalışanları T*** tarafındaki tüm kapatma ve transfer işlemlerini kendileri yapacaklarını belirttiler. Fakat, transferim esnasında bir kampanya iptal bedeli yansıyacağını hiçbir şekilde hiçbir görüşmemde söylemediler.

Benim bildiğim kadarıyla T*** tarafındaki kampanyam çoktan bitmişti. Superonline tüm işlemleri yapacağı için de T *** ile tekrar iletişim kurmadım. Sonuçta T***'ten 390 liralık bir fatura geldi! Böyle birşey olacağını bilsem tabii ki geçiş yapmazdım. Superonline bu bedeli karşılamayacağını belirtti.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eray B.
  08 Ekim
  12:55

  Beni 2 kez geri arayıp ulaşamadıkları için şikayeti kapatmışlardır. Kendim arayıp ulaşarak öğrendim destek servisinden, hiçbir kayıt alınmadığı için şikeyeti yenilememi kendileri önerdiler.

 • 18 Eylül
  09:27

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE