15 Temmuz 2016

Superonline Mağdur Edildim.

Yaklaşık bir ay önce 08***** numaralı müşteri hizmetlerinden arandım. Superonline ve ürünleri hakkında bilgilendirildim. Müteakiben bu hizmetten yararlanmak istedim. Hizmet hakkında bilgi verirken özellikle T****'da taahhüdüm olduğunu, geçişte cezaya uğrayıp yüksek miktarda fatura ödeyip ödemeyeceğimi sorduğumda geçiş işlemlerinin Superonline tarafından yapılacağını, T****'a hiçbir ceza ödemeyeceğimi beyan ettiler. Müteakiben abonelik işlemlerim gerçekleşti ve kullanmaya başladım. Daha bir ayını doldurmadan T*****'dan 300 TL'lık fatura geldi. Superonline müşteri hizmetlerini aradığımda bu faturayı benim ödemem gerektiğini, ödendiğine dair makbuzu ibraz etmem durumunda sadece 120 TL'lık kısmının önümüzdeki fatura dönemlerinde hesabımdan düşürüleceğini söylediklerinde şok oldum. O günden beri karşımda bir muhatap bulamıyorum.

Ali 183 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi16 Temmuz 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi16 Temmuz 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 15.07.2016 13:56'da aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

  • Superonline Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön