Superonline Mağdur Edildim.

Ali Emre K. |

Yaklaşık bir ay önce 08***** numaralı müşteri hizmetlerinden arandım. Superonline ve ürünleri hakkında bilgilendirildim. Müteakiben bu hizmetten yararlanmak istedim. Hizmet hakkında bilgi verirken özellikle T****'da taahhüdüm olduğunu, geçişte cezaya uğrayıp yüksek miktarda fatura ödeyip ödemeyeceğimi sorduğumda geçiş işlemlerinin Superonline tarafından yapılacağını, T****'a hiçbir ceza ödemeyeceğimi beyan ettiler. Müteakiben abonelik işlemlerim gerçekleşti ve kullanmaya başladım. Daha bir ayını doldurmadan T*****'dan 300 TL'lık fatura geldi. Superonline müşteri hizmetlerini aradığımda bu faturayı benim ödemem gerektiğini, ödendiğine dair makbuzu ibraz etmem durumunda sadece 120 TL'lık kısmının önümüzdeki fatura dönemlerinde hesabımdan düşürüleceğini söylediklerinde şok oldum. O günden beri karşımda bir muhatap bulamıyorum.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  10:12

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 16 Temmuz
  08:15

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 15.07.2016 13:56'da aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 15 Temmuz
  12:14

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE