18 Ekim 2016

Superonline Kurumsal İnternet Nakil Sorunu!

Turkcell Superonline Kurumsal 51390*** no'lu internet aboneliğine ait 26.09.2016 tarihinde yapmış olduğum nakil başvurusu sonuçlandırılmadı. Konuyla ilgili olarak müşteri temsilcileri ile görüşme yapmak istediğimde bağlantı sorunu yaşıyorum ve bana saatlerce müzik dinletiyorlar. Nakil başvurusu yaptığımda bana altı iş günü içerisinde nakil işleminin yapılacağını söylediler. Ancak hala nakil işlemi yapılmadığı gibi 4 kez SMS göndererek 72 saat içinde sorunun çözüleceğini söyleyip oyalama taktiğine başvurdular. Nakil işleminin altı iş günü içerisinde gerçekleşmemesi durumunda sözleşmenin herhangi bir cayma bedeli ödemeden iptali için görüştüğümde müşteri hizmetleri beni iptal departmanı diyerek 6-7 farklı birime bağladı. Sonuç olarak herhangi bir cayma bedeli ödemeden sözleşmenin feshini talep ediyorum.

Fevzi 58 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi13 Ocak 2017

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 13.01.2017 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Superonline Temsilcisi18 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön