Superonline Kurumsal Çözüm Merkezi Çözümsüzlüğü...

serkansinmaz |

Superonline firması iş yerimi taşıdığım yerde fiber-ADSL dahil hiçbir hizmet veremediği için bedelsiz fesih talep ettim. İlk aradığımda ikametgah ve dilekçe istediler, temin edip gönderdim sonuç alamadım. İkinci aradığımda Türk Telekom müdürlüğünden altyapı olmadığına dair belge istediler. Oysa sözleşme imzalamama rağmen kurulumu yapamayan kendileriydi. Türk Telekom'a gittim konuyla ilgileri olmadığını öğrendim.

Üçüncü aradığımda bu seferde kontrolü yapan bireyselmiş, hizmet yetkilisinden
belge istediler. Aradığım yetkili böyle bir belgenin var olmadığını söyledi. Yaklaşık iki aydır kullanamadığım bir hizmetin ücretini ödüyorum. Müşteri hizmetleri yetkililerinin yapmamı söylediği hiçbir şey birbirini tutmadı. Söyledikleri belgeleri toplamak için zamanımı tükettiler ve firma bana kısaca diyorki "taşınmasaydınız."

Etiketler :

Üyelik / Paket İptal Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • serkansinmaz
  15 Ağustos
  13:25

  Bugün şikayet ilanımın 32. günü, firmaya ilettiğim şikayet kaydının ise 26. günü, onlarca telefon görüşmesi, defalarca belge gönderimlerime rağmen hala sorun çözümlenmedi. Firma taşıma işlemini yapamamıştır ve buna rağmen hattımı ücretsiz kapatmamakta ısrar etmektedir. Almadığım hizmetin 3. faturası da geldi. Sonucu merakla bekliyoruz.

 • serkansinmaz
  10 Ağustos
  09:54

  Şikayetim kesinlikle çözümlenmemiştir. Sadece çözüm sürecinde olduğu bilgisi verilmiştir. Şikayet sürecimde 3 ayı doldurmak üzereyim. Ayrıca Superonline ın kendi sisteminde de şikayetim 20. günü doldurmuştur.

 • 10 Ağustos
  08:18

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 05.08.2016 15:07’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • serkansinmaz
  26 Temmuz
  12:29

  13. gün ve hala bir sonuç yoktur

 • serkansinmaz
  19 Temmuz
  22:19

  Şikayetin akabindeki gün "sorunu iki gün içinde çözebilmek için şikayet kaydı açılmıştır" şeklinde SMS aldım ancak 7 gün geçmesine rağmen hiçbir gelişme yaşanmamıştır.

 • serkansinmaz
  18 Temmuz
  11:46

  5 gün geçmesine rağmen hiçbir konu ile ilgili hiçbir bilgi verilmemiştir, yönlendirme yapılmamıştır.

 • 13 Temmuz
  09:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE