13 Temmuz 2016

Superonline Kurumsal Çözüm Merkezi Çözümsüzlüğü...

Superonline firması iş yerimi taşıdığım yerde fiber-ADSL dahil hiçbir hizmet veremediği için bedelsiz fesih talep ettim. İlk aradığımda ikametgah ve dilekçe istediler, temin edip gönderdim sonuç alamadım. İkinci aradığımda Türk Telekom müdürlüğünden altyapı olmadığına dair belge istediler. Oysa sözleşme imzalamama rağmen kurulumu yapamayan kendileriydi. Türk Telekom'a gittim konuyla ilgileri olmadığını öğrendim.

Üçüncü aradığımda bu seferde kontrolü yapan bireyselmiş, hizmet yetkilisinden
belge istediler. Aradığım yetkili böyle bir belgenin var olmadığını söyledi. Yaklaşık iki aydır kullanamadığım bir hizmetin ücretini ödüyorum. Müşteri hizmetleri yetkililerinin yapmamı söylediği hiçbir şey birbirini tutmadı. Söyledikleri belgeleri toplamak için zamanımı tükettiler ve firma bana kısaca diyorki "taşınmasaydınız."

Serkansinmaz 96 Okunma

Cevaplar

 • Serkansinmaz 15 Ağustos 2016

  Bugün şikayet ilanımın 32. günü, firmaya ilettiğim şikayet kaydının ise 26. günü, onlarca telefon görüşmesi, defalarca belge gönderimlerime rağmen hala sorun çözümlenmedi. Firma taşıma işlemini yapamamıştır ve buna rağmen hattımı ücretsiz kapatmamakta ısrar etmektedir. Almadığım hizmetin 3. faturası da geldi. Sonucu merakla bekliyoruz.

 • Serkansinmaz 10 Ağustos 2016

  Şikayetim kesinlikle çözümlenmemiştir. Sadece çözüm sürecinde olduğu bilgisi verilmiştir. Şikayet sürecimde 3 ayı doldurmak üzereyim. Ayrıca Superonline ın kendi sisteminde de şikayetim 20. günü doldurmuştur.

 • Superonline Temsilcisi10 Ağustos 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 05.08.2016 15:07’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Serkansinmaz 26 Temmuz 2016

  13. gün ve hala bir sonuç yoktur

 • Serkansinmaz 19 Temmuz 2016

  Şikayetin akabindeki gün "sorunu iki gün içinde çözebilmek için şikayet kaydı açılmıştır" şeklinde SMS aldım ancak 7 gün geçmesine rağmen hiçbir gelişme yaşanmamıştır.

 • Serkansinmaz 18 Temmuz 2016

  5 gün geçmesine rağmen hiçbir konu ile ilgili hiçbir bilgi verilmemiştir, yönlendirme yapılmamıştır.

 • Superonline Temsilcisi13 Temmuz 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön