Superonline Kurum Hatasından Kaynaklanan İnternet İptali!

Simge L. |

2015 yılının Ekim ayında Superonline internetimizi Beylikdüzü'nden Üsküdar'a taşımıştık, ancak bu taşımadan sonra faturamızda fiyat artışı meydana geldi bunun nedenini sorduğumuzda anlaşmamızda 'Televizyon paketi' bulunduğunu söylediler, ancak bizim yaptığımız sözleşmede böyle bir paket yoktu. Bunun üzerine 29.01.16 tarihinde Turkcell Superonline Capitol şubesine gidip, bu Televizyon paketini iptal ettirmek istedik, ancak bu iptal işlemi sırasında kurumdan kaynaklanan hata sonucu internetimizi komple kapattılar, bu sorunun kendilerinden kaynaklandığını ve 72 saat içinde çözüleceğini söylediler. Ancak şu güne kadar (08.02.16) internetimiz bağlanmadığı gibi 29.01.16 tarihinden beri bizi sürekli farklı yerlere yönlendirdiler. Şu anda da bize cayma bedeli nedeniyle borcunuzu ödeyin diye sürekli mesaj geliyor ve internet hala bağlı değil. Bu sorunun bir an önce giderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mart
  16:15

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 14.03.2016 13:21’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 09 Şubat
  09:09

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE