Superonline Kurulumunu Yapan Ekipten Şikayetçiyim.

Oğuz G. |

1 Mart Salı günü Superonline abonesi olmak için başvuru yaptım ve 2 gün sonra çat kapı Türk Telekom'dan kapıma geldiler habersiz bir şekilde, "Türk Telekom'dan geliyoruz Superonline işlemleriniz için müsait misiniz?"dedi "müsaitim" dedim, "Telefon hattı kontrolünü yapacağız telefon kablonuz mevcut mu?" dedi ben de gösterdim telefon kablosunu. "Hattınız bozuk" dedi "elektrikçi çağırıp yeni hat çekmeniz gerekiyor" dediler, telefon kutusundan bir kablo ucu çıkartıp gittiler. Biz de yeni kablo çektik hazırladık. Kuruluma gayet beyefendi bir Superonline çalışanı geldi kurulumumuzu yaptık her şeyiniz güzel sadece santralden bir sorununuz var 2 saat içinde hallolmazsa kendi numarasını verip onu arayabileceğimizi söyledi. Sorun hallolmuştu ve internetim gelmişti. Ancak 2mb/s hızında idi ve Superonline'dan aranıp bağlantı kablomun yanlış olduğu söylendi ve hangi kablo almam gerektiği hakkında bilgilendirilmemiş.

Etiketler :

Teknik Servis Hizmet Kusuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz G.
  09 Mart
  14:41

  Evet sorunum giderildi internetime rahat bir şekilde ulaştım bu konu için teşekkür etmek istiyorum. Ancak belirtmeliyim ki şikayetim T*** T***'dan gelen arkadaşların yeterince ilgi göstermemesinden dolayı idi. şu an internetime erişimim sağlanmış durumda ama 16mb/s paket aldım şuan kullanabildiğim 400kb/s bu konu hakkında da yardımcı olmanızı bekliyorum iyi çalışmalar diliyorum. :)

 • 07 Mart
  16:23

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 07.03.2016 13:45’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Mart
  12:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE