Superonline Kurulum Yapılmadı.

Gökşin G. |

Evimde ayrı ayrı Digiturk ve Superonline kullanıyordum, her ikisinin birlikte alındığı yeni kampanyalarına müracaat ettim böylece tek abonelik ve fiyat avantajı olacaktı, yani ben öyle olacağını sandım. İlk müracaatım 24 mayıs 2014, defalarca telefon görüşmesinden sonra eve bir ekip geldi evde Superonline var biz yapamayız deyip gitti.

İptal ettirmek gerekliymiş, ettirdim ve tekrar müracaat ettim haftalar geçti gelen giden arayan yok sonra dün 26 haziran'da Superonline 0212 888 1244 arayıp size Superonline ve D-Smart verelim dediler, hayır benim müracaatım var dedim ama digiturk'te kurulum yapmıyor konu bizde değil Superonline da dediler kimse üstüne almıyor bende hepsini kapatacağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökşin G.
  27 Haziran
  22:57

  Bırakın bunları sizi her aradığımda aynı şeyi söylüyorsunuz, müşteri hizmetlerinin kayıtları var girip bir dinleyin personeliniz ne demiş, boş bunlar hiç inandırıcı değilsiniz...

 • 27 Haziran
  20:53

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE