Superonline Kurulum Problemi!

Melih H. |

Bir hafta önce başvurduğum kampanyalı Digiturk ve Superonline internet paketi Digiturk'ün ertesi gün bağlanmasına rağmen internetim hala bağlanmamıştır ve müşteri hizmetleri hiçbir şekilde yardımcı olamıyor. Ne zaman gelcekleri hakkında hiçbir bilgisi yok arkadaşlara bildirilip telefonla aranacagımı söylüyorlar ve arayan soran hala yok nasıl bir hizmettir. Bu yaptığınız görüşmelerin hepsi yalan.

Etiketler :

Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melih H.
  24 Ekim
  11:16

  Modem 2 haftada geldi kurulum 3 hafta geçmesine rağmen olmadı ve kimse internetimin ne zaman kurulcağını bilmiyor ne kadar güzel paketi sat ondan sonra ne yaparsan yap.

 • Melih H.
  19 Ekim
  18:00

  Müşteri hizmetleriniz hiçbir bilgiye sahip değil bugün 22. Gün hala kurulmaya gelinmedi yazdıklarınızın söylediklerinizin hepsi yalan

 • Melih H.
  18 Ekim
  19:50

  17 gün oldu hala internetim kurulmaya gelinmedi

 • Melih H.
  14 Ekim
  15:30

  Tam 12 gün olmasına rağmen hala kuruluma gelmediler ve müşteri hizmetleri bu konu hakkında hiçbir bilgiye sahip değil telefonda 1 hafta içerisinde kurulum gerçekleşir demelerine rağmen arayan soran bilen yok kesinlikle tavsiye etmiyorum çok kötü bir hizmet anlayışı var

 • 08 Ekim
  18:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 08.10.2015 18:04:30 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize aktivasyon süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 06 Ekim
  12:59

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE