Superonline Kurulum Müşteri Hizmetleri!

Caner Y. |

Superonline internet sitesinden bağlantı için ön başvuru yaptım ve yaklaşık 15 dk sonra arayıp başvurum alındı. Ancak sonrasında birkaç gün kurulum randevusu için geri dönüş yaptıklarında çalışma saatlerinin 16:00'da bittiğini ve sonrasında merkeze döndükleri için 16:00'dan sonra kurulum yapamayacaklarını ilettiler. Not: Başvurum alınırken 19:00'a kadar kurulum yapabildiklerini, hatta müşterilerin müsait olma durumuna göre bu saati uzatabileceklerini söylediler

!

Etiketler :

Teknik Servis Randevu Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Caner Y.
  01 Haziran
  14:04

  Süreç hakkında bilgi vermek dışında çözüm üretmek gibi bir anlayışı olmayan Turkcell grup şirketlerine ben de teşekkür ederim. İyi ki süreç hakkında bilgilendirdiniz, başvuru yaparken 2 iş günü içinde işleminiz tamam diyebiliyorken, buradan yapılan şikayetlere ışık hızıyla yaptığınız dönüşlerde, \'pardon yanlış bilgilendirmişiz, süreciniz 7 iş günü içerisinde tamamlanacak\' diyebiliyorsunuz.

 • 28 Mayıs
  17:01

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 28.05.2015 16:59:56 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize aktivasyon süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"

 • 28 Mayıs
  16:13

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE