15 Ekim 2016

Superonline Kurulum Hatası.

8 Ekim tarihinde internet kurulumu için gelen Superonline ekipleri, benim internet bağlantımı kurarken üst komşunun internetini devre dışı bırakmışlar. Yaklaşık bir haftadır durumu müşteri hizmetlerine anlatarak sorunun çözülmesini talep ediyorum. Bağlantı için gelen ekibin iş bilmezliği ve hatası yüzünden komşumun interneti kesiliyor. Turkcell Superonline ekipleri komşumun kablosunu yerinden çıkartarak benim kabloyu takıp gidiyor. Ben bir haftadır bu sorunun giderilmesi için uğraşıyorum.

Müşteri hizmetleri her aradığımda farklı cevaplar veriyor. Nihai olarak çözüme yönelik hiçbir adım atılmıyor. Telekom müşterisi olmadığım için Telekom'ada talepte bulunamıyorum. Bir haftalık süreç içerisinde şunu teyit ettim; Turkcell Superonline pişmanlıktır. Adamlar sözleşmeyi gerçekleştirilinceye kadar hizmet sunuyor. Sonrasında Allah'a emanetsin. Kendi sorununu kendin çözeceksin.

Muhammet 59 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi08 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 17.10.2016 12:30’da konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Muhammet 18 Ekim 2016

  Turkcell Superonline ile yaşadığım sıkıntılı süreç onuncu gününe girdi. Hala sorunuma muhatap bulabilmiş değilim. Komşum daha fazla mağdur olmasın diye özel teknisyen çağırarak sorununu giderdik. Tamamen kuruluma gelen Turkcell Superonline teknik servisinin hatası/işgüzarlığı/işbilmezliği başından savma bir iş anlayışı yüzünden 100 TL para ödemek zorunda kaldım. Olay sürecinde hiçbir hatam olmamasına rağmen. İnternet erişimim için gerekli olan hat aktifleştirilmemiş. Bundan dolayı Apartman girişindeki telefon kutusundan sinyal alamıyoruz. Bu sorunu Superonline ekipleri çözmesi gerekirken çözmemek ısrarcı davranıyor. Bu yazdıklarımda en ufak bir abartı söz konusu değildir. Turkcell süper olmayan Superonline müşterisi olmayı düşünenler bu hususları dikkate alın. Şayet sorunsuz bir şekilde bağlantınızı kurabalirler ise sonrasında teknik desteğe işiniz düşerse Allah Kurtarsın.

 • Muhammet 15 Ekim 2016

  Muhtemelen vereceğiniz cevap bundan öteye gitmeyecektir: "Yaşamış olduğunuz arıza altyapı ekiplerimiz tarafından kontrol edilmiştir. Bina girişine kadar sorun olmadığı, bine içinden modeme kadar olan kablomanızda sorun olduğu tespit edilmiştir. Bina içi kablomanızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Arıza akışınız tarafımızca kapatılmıştır" Bu cevabı yaklaşık üç defadır alıyorum. Bende sorunun bina dışında olmadığını biliyorum ve bunu telefonda da belirtiyorum. Şu verdiğiniz cevaptan konuya sorunu çözme isteğine ne derece isteksiz ve alakasız olduğunuz anlaşılıyor. Üstüne basa basa tekrar belirtiyorum sizin iş bilmeniz ekibiniz apartman girşindeki telefon kutusundaki port girişlerinden kabloları sökmüş! Ve bu sorunu herhangi bir teknisyen çözmüyor. Bir haftalık abone olmama ve taahhüt vermeme rağmen bu ilgisizlik karşısında cayma bedelini karşılama pahasına aboneliğimi iptal etmeyi düşünüyorum.

 • Superonline Temsilcisi15 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön