Emin E. Teşekkür Mesajı

Superonline firması geç de olsa çözüm getirdi ve faturamı sildi. Teşekkürler.

Superonline Kullanılamayan ADSL'e 55 TL Fatura Kesilmiş.

Emin E. |

1-31 Aralık tarihleri arasında internet nakil işlemim Superonline tarafından yapılamadı. Benden önceki kişinin internet hattı göründüğü söylendi. 1 ay boyunca benim dışında yaşanan durumdan dolayı 55 TL fatura yansıtılmış. 5 yıldır müşterisi olduğum Superonline firmasından şikayetçiyim. Yasal haklarımı eğer fatura iptal edilmezse kullanacağım.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emin E.
  18 Ocak
  09:25

  Geç de olsa doğru değerlendirme yapıldı. Yıllardır müşterisi olan bir kişi için doğru karar verilip kullanılamayan (data veri girişi-çıkışı 0) ADSL için fatura iptal edildi.

 • Emin E.
  12 Ocak
  14:10

  Superonline firması geç de olsa çözüm getirdi ve faturamı sildi. Teşekkürler.

 • 12 Ocak
  10:03

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 12.01.2016 10:03'te görüşülerek ücret ile ilgili konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222'yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 11 Ocak
  15:57

  Müşterimizin fatura detaylarının incelenmesi ve talebi hakkında detayların öğrenilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE