16 Mart 2015

Superonline Kullanıcılarını Mağdur Ediyor!

Superonline fiber müşterisi idim. Yeni taşındığım adreste Superonline fiber olmadığından dolayı ADSL 'e taşıma yapılacağı söylendi.
Ev ofis çalıştığım için acil internete ihtiyacım olduğunu söylememe rağmen 1 hafta geçti ve ne arayan ne de soran oldu. Bulunduğum adreste TTNET fiber var ancak taahhütten dolayı yaklaşık aynı ücrete yine TTNET 'in ADSL hizmetini almak zorundayım. Üstelik aracı bir firma üzerinden. Superonline, ADSL altyapısı yokken kullanıcıları neden süründürüyor. TTNET 'ten alıp sattığı hizmetten kazanacağı üç kuruşun peşinde neden koşuyor. Altyapınız yoksa bırakın müşterileriniz, bulundukları yerde hangi firma hizmet veriyorsa onu seçsinler.

Cem 228 Okunma

Cevaplar

  • Cem28 Mart 2015

    Krmv4

  • Cem18 Mart 2015

    Maksimum 7 iş günü olarak verdiğiniz nakil süresinin bugün 8. günü. Şikayet yönetiminizde, verdiğiniz hizmet kadar kötü. Otomatik olarak her şikayete aynı cevabı yazıp, hiç ilgilenmeyerek müşteri memnuniyeti sağlanamaz. Bulunduğum adreste 15 gün öncesine kadar ADSL vardı. Şu anda evdeki telefon kablosunun santraldeki ucunda aktif port bile mevcut. Bunun benim kullanıcı bilgilerim tanımlanarak aktif edilmesi ne kadar zor olabilir ki, bu kadar zamandır bekletiyorsunuz ve ne için beklediğimi kimse bilmiyor. Ne zaman arasam işleminiz devam ediyor şeklinde cevap veriyorsunuz.

  • Superonline Temsilcisi16 Mart 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön