Superonline Kullandığım İnternet'ten Verim Alamıyorum!

Burak B. |

Öncelikle böyle bir siteyi bize kazandırdığınız için teşekkür ediyorum. İlk kez bu sitede bir şikayette bulunacağım ve daha önce arkadaşlarımdan siteniz ile ilgili olumlu tepkiler aldığımdan dolayı, buradayım. Kullandığım İnternet ile ilgili şikayetim hiçbir şekilde verim alamıyorum, buna rağmen aylık ödediğim para 60 TL verim alamadığım ve doğru dürüst kullanamadığım hizmet için bir buçuk yıldır, her ay bu parayı ödemek zorunda bırakılıyorum. Sözleşme ile aldığım hizmetin kalitesinin bu şekilde olacağı konusunda tarafıma hiçbir bilgi verilmedi ve sözleşmeyi iptal etmek istediğimde, 6 aylık hizmet ücretinden fazla bir ücret talep ediyorlar. Kullanamadığım bir hizmet için para ödemek istemiyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ocak
  18:19

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 11.01.2016 18:08’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 11 Ocak
  13:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE