Superonline Krize Dönen Sözleşme Feshi...

Ebru T. |

İnternet sözleşmesini Kıbrıs'a taşınmamız nedeni ile fesih etmek istiyorum. 15 kez müşteri hizmetlerini aramama rağmen, istenen dilekçeyi faks yoluyla yollamama rağmen, size 48 saat içinde dönüş yapacağız diyorlar. Ne dönen var nede sözleşmeyi fesih eden. Elimde iletildi raporu olmasına rağmen her ne hikmetse ne e-mailler, ne de çektiğim faks sistemde kayıtlı gözükmüyor.

Müşteri memnuniyeti sıfır! İnsanlarla adeta dalga geçiyorlar. Üniversiteli tarifeden yararlanmama rağmen, ''önce normal tarifeden açacağız sonradan kimliğinizi yollayacaksınız'' dendi. Yollamama rağmen. Bayiliğinden yollamasına rağmen. Sistemde kayıtlı gözükmüyormuş. Ama benim elimde iletildi raporu var. Sözleşmeyi fes etmemekte ısrar ediyorlar. Lütfen acil sözleşme fes edilsin!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ağustos
  15:34

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 18.08.2016 15:31’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 18 Ağustos
  14:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE