Superonline Kota/ Hız Sorunu!

Yusuf K. |

Superonline 150 GB AKK üyeliğimiz mevcut. Her ay AKK (Adil Kullanım Kotası) sorunu yaşamaktayız. Superonline'nın online işlemler alanından kotamızı sürekli kontrol ediyoruz, ancak 20 gün güncellenmediği oluyor. Çağrı merkezinden bilgi almak istediğimiz de online işlemlerdeki verinin doğru olduğu söyleniyor. Bir an da internetimiz kesilerek sonrasında kullandığımız GB artıyor ve hızımız kesiliyor.

Son örnek; detaylı resimleri ekte görebilirsiniz.

Online işlemlerde kotamızın henüz %80'ini doldurmuş görünüyoruz. Download kotamız 150 GB'ken şu an online işlemlere göre 76 GB kullanmış durumdayız. Ancak dün gece hızımız kesildi. Mağduriyetimizle ilgili acil dönüş bekliyoruz!

Etiketler :

Adil Kullanım Kotası Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf K.
  23 Ağustos
  11:31

  Telefonumu kontrol ettim fakat herhangi bir cevapsız arama yok son kayıtlarada baktım hiçbir şekilde bugün içinde bir çağrı almadım.

 • Yusuf K.
  22 Ağustos
  18:28

  Merhaba,

  telefona müsait olmadığımız için bakamadık, çağrı merkezinizi aradık ancak konuyla ilgili direk görüşme sağlayamadık. Tekrar iletişim numaramızdan aramanızı rica ediyoruz.

  Şikayet mailimizi belirttiğiniz adrese ayrıca gönderdik. Dönüş bekliyoruz.

  Teşekkürler,

 • 22 Ağustos
  12:57

  Sizi 22.08.2015 12:55'de aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta gönderebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 22 Ağustos
  12:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE