14 Mayıs 2015

Superonline Kopmalar Devam Ediyor.

5219**** numaralı internet abonesiyim. 2 ay önce sürekli kopma sorunuyla müşteri temsilcilerine arıza kaydı oluşturdum. Hattımın en fazla 2 Mbit kaldırdığını söylediler daha önce 8 Mbiti rahatlıkla hiçbir sorun olmadan kullanmama rağmen, daha sonra elektrikçi tutup kablolarımı değiştirmem gerektiği söylendi kablolarımı değiştirdim sorunun kablolar olmadığı kablolar değiştikten sonra tespit edildi ve lokal arızası olduğu yaklaşık 3 gün sonra belirtildi, hattımın artık 14 Mbiti rahatlıkla kaldırdığı belirtildi ve gerçekten de 2 ay sorunsuz kullandım şu an yine kopmalar yaşıyorum. Tekrar arıza kaydı oluşturdum ve hattımın en fazla 3 Mbit kaldırdığı ve bunun üstüne çıkarılırsa kopma yaşayacağım belirtildi.

Onur 90 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi14 Mayıs 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış,müşterimiz ile 14.05.2015 16:12:20 tarihinde aranarak görüşülmüştür.Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

  • Superonline Temsilcisi14 Mayıs 2015

    Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön