Superonline Kopma Sorunları ve Düşük İnternet Hızı!

Kürşad İ. |

Ben yaklaşık 1 buçuk yıldır Superonline kullanmaktayım, 16 MBPS'ye kadar olan üniversite tarifesindeydim ve sorunsuz bir şekilde 16 MBPS hızını alabiliyordum. 1 sene sonra taahhüdüm bitti ve hızım hiç değişmeden çok az bir fiyat farkıyla aynı interneti kullanabileceğimi söylediler. 2 yıl taahhüt yaptırdım. Fakat Şubat ayında internetimde kopmalar meydana geldi. 3 hafta boyunca çözmeyi başaramadılar.

3 hafta sonra 16 MBPS olan hızımı 4 MBPS'ye düşürerek sorunu çözdüler. İnternet hızımın düşük olduğunu belirttiğimde hattımın desteklemediğini söylediler. Ben 1 buçuk yıldır desteklemeyen hat ile nasıl 16 ÖBPS hızında internet kullanabiliyorum? İç hatlarımızda bir sorun olduğunu servis sağlayıcının bunu kontrol etmediğini belirttiler topu bana attılar. Elektrikçiye kontrol ettirdim hattımda herhangi bir problem yok. Müşteriye topu atmak bu kadar kolay mı? Bahsedilen Turkcell kalitesi bu mudur?

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kürşad İ.
  02 Mart
  20:04

  Hiçbir gelişme kaydetmediğimiz için teşekkürler!

 • Kürşad İ.
  24 Şubat
  23:18

  Ping artışı, internet hızının yerlerde olması devam ediyor. Hızım 6 mbps'e düşürülmüş arayıp sorun çözüldü denildi bugün. Gülüyorum artık, söylenebilcek bir şey kalmadı.

 • 12 Şubat
  14:55

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 12.02.2016 14:55’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 11 Şubat
  09:51

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE