Superonline Kesilen İnternet Bağlantısı ve Çözümsüzlük!

Yusuf S. |

Bundan bir buçuk hafta önce internet bağlatmıştım ilk 3 gün internet bağlanmayınca şikayetimi yazdım 3 gün uğraştım ve sonunda gelip problemi çözdüler ancak bu iki gün sürdü ve aynı problemi tekrar 3 gündür yaşıyorum. Bu kez geri dönen de olmadı. Ankastre kutuda problem olduğu geldiklerinde başka bir hattan sinyal alıp bağladıkları söylendi. Gelip ilgileneceğiz dediler ancak 3 gündür geri dönen yok. Gerçekten çok pişmanım Superonline müşterisi olduğum için. Acilen çözüm bekliyorum. Aksi durumda Tüketici Mahkemesi gibi yollarla üyeliğimi iptal ettirmeyi düşünüyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  19:08

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 07.10.2016 10:38’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Yusuf S.
  03 Ekim
  10:58

  Henüz sorunum çözülemedi Türk Telekom'un gelip kutuda etiketleme yapacağı ve ardından Superonline ekiplerinin arıza için geleceğini söylediler. Ancak Türk Telekom'dan gelen yok. Ben aradığımda haklı olarak siz Superonline müşterisisiniz biz ilgilenmiyoruz diyorlar. Superonline ise onlara bilgi verdik gelecekler diyor. Hala bekliyorum. Ayıptır 15 gün oldu.

 • 29 Eylül
  09:01

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE