05 Mart 2013

Superonline Karşı Apartmana Nakil İşlemine 100 TL Para İstiyor!

05.03.2013 tarihinde saat 13:30 sularında süperonline müşteri hizmetlerini arayarak aynı site içerisinde oturduğum apartmana 10 metre uzaklıkta başka bir apartmana taşınacağımı bu nedenle hattımın oraya nakledilmesini istediğimi bildirdim. Bana taşınacağım adreste devam eden başka bir abonelik olduğunu öncelikle bu aboneliğin sahibi tarafından iptal edilmesi gerektiğini ondan sonra hattımın nakil olabileceğini nakil işlemi için de 100 TL alacaklarını belirttiler.

Şimdi yapmaları gereken tek şey varolan hatta internet vermek olmasına rağmen hiç bir iş yapmadan fahiş bir ücret talebinde bulunup haksız kazanç sağlama çabası içerisinde olmalarını kınıyorum ve yakın zamanda hattı kapattıracağım.

Ahmet 64 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet04 Kasım 2013

    Herhangi bir çözüm üretilmedi, sadece personel saygılı ve seviyeli davrandı ama hiçbir çözüm üretilmiş değil.

  • Superonline Temsilcisi05 Mart 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön