09 Kasım 2015

Superonline Kapıya Kadar Gelinip İşlem Yapılmaması...

16 Gündür nakil işlemini tamamlamadığı için şikayette bulunduğum firma nakil işlemini bilmesine ve bu süreçte fatura kesilmeyeceğini bilmesine, nakil işleminin ekim ayının sonuna doğru başlamasına rağmen ekim ayını içerisine alan bir fatura göndermiştir.

Arayıp itirazda bulunmama ve 16 gündür beklememe rağmen bugün tüm gün evde olmama rağmen kapıya evde olmadığıma bana ulaşamadıklarına dair bir not bırakmışlar ve gelmeden önce iletişime geçmeleri gerekirken irtibat numarasından hiçbir şekilde iletişime geçilmemiş olup aynı zamanda bıraktıkları notta tarih, saat kısmı hatta telefon numarası kısmı bile neredeyse boş bırakılmıştır, kapıya kadar gelinip hiçbir işlem yapılmadan gidilmiştir!

İlhami 491 Okunma

Cevaplar

  • İlhami 09 Kasım 2015

    Geri dönüş yapılmadı fakat tarafımca süperonlineyi aradım aciliyet bildirilmekten başka işlem yapılmıyor ve nakil işlemimin süresi 1 ay a yaklaştı.

  • Superonline Temsilcisi09 Kasım 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön