Superonline Kapıya Kadar Gelinip İşlem Yapılmaması...

İlhami B. |

16 Gündür nakil işlemini tamamlamadığı için şikayette bulunduğum firma nakil işlemini bilmesine ve bu süreçte fatura kesilmeyeceğini bilmesine, nakil işleminin ekim ayının sonuna doğru başlamasına rağmen ekim ayını içerisine alan bir fatura göndermiştir.

Arayıp itirazda bulunmama ve 16 gündür beklememe rağmen bugün tüm gün evde olmama rağmen kapıya evde olmadığıma bana ulaşamadıklarına dair bir not bırakmışlar ve gelmeden önce iletişime geçmeleri gerekirken irtibat numarasından hiçbir şekilde iletişime geçilmemiş olup aynı zamanda bıraktıkları notta tarih, saat kısmı hatta telefon numarası kısmı bile neredeyse boş bırakılmıştır, kapıya kadar gelinip hiçbir işlem yapılmadan gidilmiştir!

Etiketler :

Devir/Nakil Teknik Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlhami B.
  09 Kasım
  22:40

  Geri dönüş yapılmadı fakat tarafımca süperonlineyi aradım aciliyet bildirilmekten başka işlem yapılmıyor ve nakil işlemimin süresi 1 ay a yaklaştı.

 • 09 Kasım
  16:40

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE