Superonline Kapasitesi Yetersiz Cihazlar!

Ulaş Birol C. |

Superonline'da bir türlü sorunlar bitmiyor. Yaklaşık bir ay önce kurulum yapılan wireless modemin evin odalarında sinyal düşüklüğü ve kopmalar nedeniyle arıza kaydı açtırdım. Uzaktan yapılan müdahaleler sonrası sorun düzeltilemeyince eve servis için uzman yönlendirildi. Yapılan sinyal ölçümleri değerlendirmeler ve modem değişimi sonrası modemin kapasitesinin bu kadar olduğu ve daha fazla erişim için sinyal arttırıcı kullanmam önerildi.
Firma 120 lira ücret karşılığında temin edebileceklerini iletti.
Kapasitesi düşük cihazların 3 odalı evin diğer odalarında sinyal almamasını müşteriye ek maliyet ve evde gereksiz teknolojik alet arttırımıyla gidermeye çalışmak çözümsüzlüktür.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ulaş Birol C.
  08 Kasım
  13:54

  Firma sorunumu gidermemiştir.

 • Ulaş Birol C.
  06 Temmuz
  00:22

  Müşterilere taahhüt imzalatıp aboneliğe mahkum etmek çözüm önerisi diye ek maliyet çıkartmak tamamıyla kötü bir firma olduğunuzun göstergesidir. Cihazlarınızla ilgili sorunları müşteriye mal edemezsiniz

 • Ulaş Birol C.
  20 Haziran
  18:21

  Problem geçiştirilmiş firma bazlı çözüm üretilmemiştir. Problemin çözümü için firma ek cihaz önermiş bu çözümüde ücret karşılığında yapacağını bildirmiştir.

 • 20 Haziran
  10:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 19.06.2015 19:55 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun hakkında müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE