Superonline Kampanyasından İnternetim Bağlanmadı.

Fatma A. |

03.05.2014 tarihinde Digiturk + Superonline kampanyasında üye oldum. Digiturk bağlantım sorunsuz gerçekleşti. Superonline fiber internet için 10.05.2014 tarihinde adresime ekip geldi fakat bağlantıyı yapamadı. Bildireceklerini söyleyip gittiler.

Dün yani 12.05.2014 tarihinde süper online aradım aktivasyon sürecinde olduğu, söylendi. Bende bir sorun varsa ne zaman halledilecek dedim. Üstlerinden herhangi bir süre vermemeleri istenmiş. Yani ne bir açıklama ne bir geri dönüş açıkçası yolun başında başlamamışken geri dönmeyi düşünüyorum. Böyle bir firmadan hiç beklediğim yaklaşım ve uygulama.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma A.
  22 Mayıs
  10:18

  teknik olarak ikamet ettiğim sitede kurulan alt yapısı yetersiz. istesemde süper online abonesi olamam... olamadım da zaten

 • Fatma A.
  22 Mayıs
  10:15

  evet konu ile bilgilendirme yapıldı. bağlantı gerçekleşemeyecek. oturduğum sitede süper online altyapı kurmuştu fakat kurulan alt yapı yeni bir hat çekmeye müsait olmadığı için bağlantı yapılamadı. Açıkçası ciddi bir yatırım yapılarak kurulan alt yapının geleceği düşünerek neden yeterli boru çekilmediğini anlamış değilim. bu yüzden başka bir internet aboneliğine geçiyorum..

 • 14 Mayıs
  09:33

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE