Superonline Kampanyaları Yanıltıyor!

Emin S. |

Superonline fiber 3'lü kampanyasında sınırsız internet, Turkcell tv bedava, birde telefon numarası verelim (hepsi içinde 49 tl dedi satış elemanları). ( 5 tl 24 ay alacaklardır 49+5=54 veya 55 tl Turkcell tv bedava derler her şey bedava sanırsın sadece sinema paketi bedavaymış. Filmlerde o kadar iyi değil bir kaçı hariç hep eski filmler) ikinci seçenekleri var, ilk 12 ay telefon numarası almazsan 12 ay 49 tl. Sonraki 12 ay 59 tl ikisi de aynı hesap numaralı olanı sanki avantajlı gibi satıyorlar.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emin S.
  21 Kasım
  14:44

  Aslında mağduriyetim giderilmedi zorunda olduğum için
  telefon numarasını iptal ettirdim ama benden aldıkları sabit ücretin geri iade edilmeyeceği söylendi (24 ay sabit ücret alınmayacak demişlerdi)

 • Emin S.
  15 Kasım
  12:07

  24 ay sabit ücret yok dediler ısrarla sordum satış elemanları. 5 tl 24 ay (zaten kullanmıyorum beleş veriyor oldukları 100 dk bile) alacakar. ikinci seçenek var kampanyada telefon numarası yok bu seçenekte 12 ay 49 tl ikinci 12 ay 59 tl ikiside aynı hesap telefon numarası alırsan indirim sağlar dediler satış elemanları
  Ayrıca bu alacak oldukları sabit ücret numara tahsis bedeli diye yansıtıyorlar web sitelerinde bu kampanya şartlarında bu numara tahsis bedeli diye aldıkları ve alacakları sabit ücret ile sonradan ekleme yapılmıştır. süperonline adresine girin fiber 3'lü kampanyasına tıklayın sonra şartlar yazısını tıklayın önce olmayan o madde en sona eklenmiş interneti telefonlu alırsan faturaya ayrıca yansıtılacak 49 tl nin üzerine 5 tl
  telefonu iptal etmeyi düşünüyorum bakalım sonucu ne olacak AYRICA ŞU ANA KADAR BENİ ARAYAN OLMADI

 • 14 Kasım
  20:39

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE