Superonline Kampanyadan Bağlantımı Yapmadı

Halit Koray Ü. |

24 Aralıkta Digiturk Online ortak kampanyasına başvurdum. 12 Ocak'a randevu verip bağladılar. 12 Ocak'ta Digiturk'üm bağlandı fakat aynı gün Superonline'a bilgilerimi verecekleri yerde 16 Ocak'a kadar beklediler. Zorla telefonla arayıp bilgilerimi Superonline'a ilettirdim. Ocak 20'e kadar bekledim 20'sinde üyeliğin iptali için Superonline'ı aradım, bana cevapları Aktif olmayan üyeliği iptal edemiyoruz oldu.

22'sinde aradım yeniden telefon hatlarında sorun var diye ulaşamadım 23' ünde yeniden aradım ve bu sefer iptal edilemeyen üyelik iptal edildi. Bu süre zarfında Digiturk'ün geç bildirim yaptığı ve yasal sürede aşıldığı Digiturk'ü iptal ettiremeyeceğim söylendi 85 TL para talep edildi.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halit Koray Ü.
  26 Ocak
  17:50

  Modemi geri isteyip vermezseniz fatura ederiz diye tedit etmekle olmuyor bu işler. Hem digitürk'ü hem superonline'ı tüketici mahkemesine verdim. Mahkeme sonuçlanan kadar 2 modemde ben kalıcaktır. Gerekli yerlere gerekli başvuruları yapıcağım...

 • 26 Ocak
  17:27

  Müşterimiz ile 26.01.2014 11:42:07 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE