Superonline Kampanya Yanlışlıkları ve Bununla Alakalı Müşteriyi Yanıltma...

Kumru C. |

Mart 2016 ayında Superonline bayisinden bir zat-ı muhterem hanımefendi beni aradı ve kullandığım kampanyada hiçbir değişiklik olmaksızın bana Reeder a8i quad tablet yollayacaklarını ve yine 69,90 ₺ ödemeye devam edeceğimi söyledi. Tablet geldi. Bu arada benim ev telefon hattım da Superonline'dan. Telefonu bir kaldırdım hattım kesilmiş. Derhal müşteri hizmetlerini arayıp bununla alakalı şikayette bulundum. Beni anca ertesi gün geri aradılar tableti iade edersem eski kampanyama geçebileceğimi söylediler. Tableti iade ettim. Fakat kampanyam hala tablet kampanyası, ödememi istedikleri fatura 75₺ bilmem ne kuruş. Yılmadan 2 aydır hizmet bölümüne mail atıyorum, müşteri hizmetlerini arıyorum, şikayetimi görüntülüyorlar fakat haa inceleniyormuş! Onlar incelerken de elimde tablet olmadan bana bu faturayı ödetiyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanya Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Haziran
  08:15

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 13.06.2016 17:57’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 11 Haziran
  09:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE